Java Programlama Dersleri 19 – Sınıfların MetodlarıUdemy üzerindeki kurslarımdan herhangi bir tanesine aşağıdaki linke tıklayarak en düşük fiyata kaydolabilirsiniz.
Kurs Linkleri : http://bit.ly/2BKbYXL
Java Programlama Dersleri , Sınıfların Metodları , Classlar
Sosyal medyadan takip edin :

➤ Twitter https://twitter.com/mustafam_coskun
➤ Instagram :https://www.instagram.com/mustafa_murat/
➤ Facebook Grubu :https://goo.gl/5GdxrY
➤ Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/yazilimbilimi/
➤Twitter :…

Related Posts

14 Comments

  1. ben ilk defa javaya başladım başka dillerden de bilgim yok ama ilk videolar gayet seçici giderken daha sonra karıştı. Yani basit konuları harf harf anlatıp konu zorlaştıkça hızlı konuşmaya ve daha az açıklama yapmaya başladınız.. Sıkıldıysanız erken bitirmek istiyosanız yapmayın şimdi tüm hazırlıklarımı bu kaanala göre yaptım bırakıp başka kanala da bakamıyorum başlayamam el mahkum sendeyim.

  2. bu konuyu başka kaynaklardan öğrenemedim ama sen çok güzel anlatıyorsun bilgisayar kavramları kanalı ile öğrenmeye çalışmıştım ama olmadı sen çok iyisin tebrik ve teşekkür ediyorum.

  3. iyi günler hocam.suan android ve java öğrenmek için udemy vs ler. izliyorum.sıkıntım bilgisayarım çok zorlanıyor.samsung i5 core 2.4 ghz ram 4gb.(aynı zamanda fizik video dersler çekip editliyorum camtasia ile oradada çok kasılıyor makine) macbook pro 13 inc tavsiye edermınız.yada sizin tavsiye edeceginiz birsey varmıdır.tesekkürler

  4. herkese merhaba öncelikle böyle bir işe kalkışıp binlerce insana yardımcı oldugunuz için tesekkur ederim programlama 2 adı altında bır java dersi alıyorum işlerim dolayısıyla univeriste gidemiyorum hocamız yaz okulunda 5 haftada anlatabıldıgı kadar vıze ve fınal sınavı yapıcak haftada 12 saat ders anlatıyor benımde son dersım dersı verıp nasıpse mezun olacagım vıdeolarınızı bugun kesfettım bu vıdeoları detaylı ıncelerek ızleyecegım maalesef ıs hayatımda elektrık agırlıklı çalısıyorum pekte yazılıma ılgılı degılım bu vıdeolar ve sevıyesı yeterlı olurmu acaba sormak ıstedım şimdiden yanıtınız için tesekkur ederim

  5. Merhabalar ben javayı yeni öğrenmeye başladım.Sizde videoda demişsiniz zaten başlarda anlamayabilirsiniz diye. Direk olarak değişkeni public olarak ayarlamak yerine neden private yapıp set ve get fonksiyonlarını kullanıyoruz.Bunun avantajları neler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2022 Code As Pro - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress