Java Programlama Dersleri 20 – Encapsulation'ın (Kapsülleme) ÖnemiUdemy üzerindeki kurslarımdan herhangi bir tanesine aşağıdaki linke tıklayarak en düşük fiyata kaydolabilirsiniz.
Kurs Linkleri : http://bit.ly/2BKbYXL
Java Programlama Dersleri , Encapsulation (Kapsülleme) Önemi

Sosyal medyadan takip edin :

➤ Twitter https://twitter.com/mustafam_coskun
➤ Instagram :https://www.instagram.com/mustafa_murat/
➤ Facebook Grubu :https://goo.gl/5GdxrY
➤ Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/yazilimbilimi/
➤Twitter :…

Related Posts

22 Comments

 1. başka bir yazılımcı oraya kapı saysı 1 değerini girdiğinde uyarı alıyor ama yinede girmiş oluyor.Yani kapı sayısı 1 oluyor.Olmamaması gerekmiyor mu?

 2. Hocam bu yol yalnızca değer sınırlandırmaya yarıyormuş gibi geldi. Tamam değişkene erişim için bir katman yaratılıyor fakat kodlama esnasında erişim zorlaşmıyor. İlk cümlemde haklı mıyım yoksa bir şeyi kaçırmış mıyım?

 3. Stringlere encapsulation yapamıyorum
  public void setMaksimumHız(String maksimumHız) {

  if (MaksimumHız.equals("130km/saat")){

  this.MaksimumHız = MaksimumHız;

  olmamasının sebebi nedir?

 4. videolari izledik ve javayi ogrendik ama soru cozmede cok iyi degiliz. coding bat teki sorulari cozermisiniz konu konu . eger yaparsaniz cok guzel hizmet etmis olursunuz. Tessekkur ederim

 5. if li kısmı yazdıktan sonra "kapı sayısı sadece 2 veya olabilir" uyarısı çıkmıyor ve kapı sayısı 0 olarak gözüküyor sebebi nedir. pek çok denedim ama düzelmedi.

 6. bu dersi online aldigim bir kurstan defalarca ingilizce olarak dinledim, canli canli da sordum lakin anlayamamistim. anlatiminiz cok sadece guzel oz. tekrar tekrar tesekkurler. keske bu derslerinizi ingilizce olarakta yapsaniz ve udemy gibi sitelere yukleseniz.

 7. if(color.equals("Siyah")|| color.equals("Beyaz")) rengi bu şekilde kısıtlamak istiyorum ama atıyorum siyah şekilde yazdı büyük küçük harf problemi yaşamamak için equals komutuna bir şey ekleyebilirmiyim ? yada başka bir method varmı ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2022 Code As Pro - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress