Java Programlama Dersleri 21 – Constructorlar (Yapıcı Metodlar )Udemy üzerindeki kurslarımdan herhangi bir tanesine aşağıdaki linke tıklayarak en düşük fiyata kaydolabilirsiniz.
Kurs Linkleri : http://bit.ly/2BKbYXL
Java Programlama Dersleri – Constructorlar – Yapıcı Metodlar

Sosyal medyadan takip edin :

➤ Twitter https://twitter.com/mustafam_coskun
➤ Instagram :https://www.instagram.com/mustafa_murat/
➤ Facebook Grubu :https://goo.gl/5GdxrY
➤ Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/yazilimbilimi/
➤Twitter :…

Related Posts

15 Comments

  1. Elinize sağlık çok güzel bir anlatım var gerçekten ancak bir sorum var. Constructorları ekledikten sonra car.java'daki get-set fonksiyonlarını sildim ve çalışmada herhangi bir sorun meydana gelmedi o zaman constructorlar get-set fonksiyonlarının yerini tutuyor diyebilir miyiz eğer öyleyse constructorlar daha kısayken get-set fonksiyonlarını neden kullanalım constructor kullanamayacağımız bunlara mecbur kalacağımız noktalar mı var ?

  2. constractor yaptığımızda kapı sayısını 2,4 haricinde bir değer girdiğimizde neden if else e gitmiyor da hangi değeri girdiysek o değeri yazıyor. bu hususu nasıl halledebiliriz.

  3. Hocam, iyi hoş anlatımınız var ancak bir önerim var; Bu video da yazdıgınız kodlar birbirine çok karıştı. Bu kodları biraz daha kafa karıştırmadan yaparsanız iyi olur. Kodlar ne kadar çok olursa kafa o kadar çok karışıyor ne yapacaktık diyesimiz geliyor 😀 Elinize sağlık tekrardan.

  4. Veritabansız elle değişken tanımlı olan bir forumda butona tıkladığımda başka foruma geçen birşey yapmak istiyorum fakat videolarınızda göremedim ilgilenirmisiniz yardım için?

  5. Hocam benim anlamadığım bu işlemler normal fonksiyonlar ile de yapılabiliyor heralde ? Peki o zaman niye Yapıcı diye ayrı bir fonksiyona gerek var. Bu fonksiyonun farkı nedir yani ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2022 Code As Pro - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress