Python ile Veri Analizi (Numpy , Pandas , Matplotlib) – Mega Python KursuUdemy üzerindeki kurslarımdan herhangi bir tanesine aşağıdaki linke tıklayarak en düşük fiyata kaydolabilirsiniz.
Kurs Linkleri : http://bit.ly/2BKbYXL
Python , Django , Veri Analizi , Numpy , Pandas, Matplotlib

Mega Python Kursu 25 Tllik İndirimli Linki : https://goo.gl/xRJwHL

Sosyal medyadan takip edin :

➤ Twitter https://twitter.com/mustafam_coskun
➤ Instagram :https://www.instagram.com/mustafa_murat/
➤ Facebook Grubu :https://goo.gl/5GdxrY
➤ Facebook Sayfası :…

Related Posts

23 Comments

  1. Hocam yeni python öğrenmeye başladım.programın dilini öğrendiğim web üzerinden verileri otomatik alıp veri analizi yapan program yapmayı düşünüyorum sizce bu mümkün mü?

  2. bir soru sormak istiyorum benim yazilim ve bilgisayar muhendisligine cok fazla ilgim var ornegin ; facebook u youtube u veya instagrami dusunup hayata geciren bu insanlar nasil basardilar yazilim ile mi yaptilar bizlerde yapamazmiyiz yapmak istersek hangi yazilim diline veya donanim veya farkli birseylere ihtiyacimiz olacaktir bunu öğrenmek istiyorum lütfen yardimci olun

  3. acikcasi satislarinin cogu indirim donemlerinde olan bir platform icin promosyonlardan cikmak intihar olur. emin olun indirimli olarak 25-30 liraya satmak size indirimsiz olarak 40-50 liraya satmaktan daha cok kazandirir. bir kurs indirimli olarak 25 liraya degil 50 liraya dusse bile insanlar psikolojik olarak sizin kursunuza degil indirimli kursa yonelirler. sonucta tecrubenizi satiyorsunuz, bir kisiye kurs sattiginizda "alis maliyeti" bulunmuyor. hem kanalinizda ogrenci arkadaslar yogunlukta, onlara da yuk olacaktir bu durum. iyi calismalar.

  4. Daha bi kaç gün önce gördüm 250 tl kurs ücreti koymuş javascript eğitimine. Bence de emeğinizin karşılığını almanız için çıkmanız daha mantıklı olur. O zaman daha fazla isteyen alır özel indirim kodunu da koyarsınız problem olmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2022 Code As Pro - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress